загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Користуватися публічними мережами Wi-Fi небезпечно – американські експерти попереджають

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Співробітники Федерального бюро розслідувань США з’ясували, що останнім часом почастішали випадки шахрайства за допомогою злому пристроїв, котрі «роздають» Wi-Fi в громадських місцях. Експерти попереджають – підключення до подібних пристроїв може бути небезпечно через їх низьку захищеність від кібератак.

 

З розширенням карантинних заходів, вжитих урядом проти коронавірусної загрози, все більша кількість людей переходить на віддалений варіант роботи. Однак днями перебувати вдома багато хто не хоче, тому люди вибирають в якості «бази» для своєї роботи громадські місця з вільним доступом до інтернету. Найчастіше, їх вибір падає на різні кафе, зони аеропортів, парки та інші локації, в яких можна безкоштовно підключитися до інтернету і спокійно дихати свіжим повітрям під час роботи, перекушуючи в найближчих закусочних. Однак ці звички людей часто обертаються для них серйозними проблемами.

Справа в тому, що подібні місця скупчення людей з особистою технікою часто «окуповані» шахраями і хакерами. Вони підключаються до пристроїв користувачів двома поширеними способами – шляхом злому маршрутизатора, через який здійснюється підключення до інтернету, або видаючи свій комп’ютер за точку доступу з однойменною назвою мережі. Отримавши таким чином доступ до гаджетів і ноутбуків людей, вони використовують дані машини в своїх цілях. Найчастіше, застосовують ці девайси як ботів для кібератак на різні сервери, або для отримання доступу до рахунків і платіжних сторінок інтернет-гаманців. В останньому випадку злом відбувається за допомогою фішингових сторінок, які зовні копіюють дизайн популярних ресурсів, але мають в своєму коді вірус.

Експерти попереджають – не варто використовувати вільний доступ до інтернету просто так, або ж застосовувати для цього техніку, з якою ви не відвідуєте важливі сторінки, як то платіжні системи та соціальні мережі.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

Джерело:
До списку новин