загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Індивідуальний перерахунок пенсії: в Пенсійному фонді розповіли, хто може на нього претендувати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українці, які вважають, що їм призначили меншу пенсію, ніж їм належить за законом, можуть розраховувати на індивідуальний перерахунок виплат. Крім того, на такий перерахунок можуть претендувати громадяни, які працювали після призначення пенсії і заробили собі додатковий стаж. У ПФ розповіли, хто може претендувати на перерахунок.

Індивідуальний перерахунок пенсії: в Пенсійному фонді розповіли, хто може на нього претендувати - today.ua

Перерахунок пенсії можуть робити за такими зверненнями:

  • якщо людина після призначення пенсії продовжувала працювати і заробила необхідний страховий стаж;
  • якщо пенсіонер надав документи з працевлаштування або звільнення з роботи;
  • якщо одержувач пенсії надав документи про стаж або заробіток, які не були враховані при призначенні пенсії;
  • якщо пенсіонер має право на встановлення надбавок, доплат і підвищень.

При цьому слід пам'ятати: якщо людина після призначення пенсії продовжувала працювати, то перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення пенсії (або її попереднього перерахунку). Причому ці 24 місяці зараховуються незалежно від можливих перерв у роботі. Перерахунок проводиться із зарплати, з якої нараховувалась пенсія.

Перерахунок пенсії можуть здійснювати за бажанням пенсіонера із зарплати за будь-який період страхового стажу. При цьому застосовується показник середньої зарплати, який враховувався під час призначення або попереднього перерахунку пенсії.

"У разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менш як 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії провадиться не раніш як через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) та заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію ", - уточнюють у Пенсійному фонді.

При цьому, якщо пенсіонер, працюючи після призначення пенсії, досяг стажу, достатнього для обчислення пенсії за статтею 28 Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (30 років для жінок і 35 для чоловіків), то перерахунок пенсії йому можуть зробити незалежно від того, скільки часу пройшло з моменту попереднього перерахунку або призначення пенсії.

Для того, щоб людині зробили індивідуальний перерахунок пенсії, вона має надати в органи Пенсійного фонду такі документи: заяву і додаткові документи (наприклад, про стаж до 01.01.2004, заробіток до 01.07.2000, копію свідоцтва про народження дитини, військовий квиток) .

Нагадаємо, в Україні хочуть по-новому платити і нараховувати пенсії. Діджиталізація активно впроваджується і в Пенсійний фонд. Процес управління пенсіями хочуть зробити максимально централізованим і мінімально залежним від людського фактора.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

Джерело:
До списку новин