загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Інтернет в Україні стане значно дорожчим, і з його допомогою будуть за нами стежити

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Незабаром Інтернет в Україні може стати привілеєм не бідних людей. У нашій країні можуть різко подорожчати послуги провайдерів. Це станеться, якщо парламент ухвалить законопроект № 3014 "Про електронні комунікації" і врахує президентські поправки до нього, пише gsminfo.

 

Поправки, запропоновані президентом до цього законопроекту, не тільки різко звужують свободу громадян, а ще і є посяганням на наші гаманці, оскільки Інтернет може дуже сильно здорожчати. Фахівці пояснили, в чому суть проблеми.

У законопроекті, який і так не можна було назвати сприятливим для провайдерів, з'явилися два пункти, що були сприйняті усіма учасниками ринку інтернет-послуг різко негативно.

Перший пункт дозволяє спецслужбам стежити за будь-ким. Причому для цього не потрібно буде дозвіл суду. Стеження можуть встановити і без нього.

Другий пункт зобов'язує провайдерів Інтернету обзавестися такими засобами стеження - природно, за свої гроші.

Це обладнання для стеження надзвичайно дороге. Його ціна становить понад 100 мільйонів доларів. Причому, як кажуть експерти, одного комплекту буде недостатньо. Необхідні різні пристрої для різних служб: СБУ, НАБУ, ДБР, служби розвідки і податкової служби.

Інтернет в Україні стане значно дорожчим, і з його допомогою будуть за нами стежити

Сьогодні в Україні налічується понад шість тисяч провайдерів і телеком-операторів, які надають провайдерські послуги. Природно, що далеко не всі з них є фінансовими гігантами, здатними потягнути такі витрати. Якщо їх змусять це зробити, вони неминуче розоряться.

Таким чином, великі гравці просто поглинуть їх і стануть монополістами на цьому ринку. А ніким не обмежувані монополісти зможуть заламати за Інтернет таку ціну, яку захочуть. Тим більше, що їм потрібно буде "відбити" вартість обладнання для стеження за нами. Таким чином, Інтернет може подорожчати для нас, користувачів, не на якісь відсотки, а в декілька разів.

Кажуть, це вже не перша спроба спецслужб домогтися права на стеження за будь-ким без дозволу суду. Якщо цей закон приймуть, вони отримають необмежену владу над нами, зможуть втручатися в наше життя, контролюючи нашу присутність в мережі Інтернет. Україна зробить величезний крок до тоталітарній державі. Причому, для спецслужб відкриються такі можливості, що, дізнайся про це їхні попередники з КДБ, їм би залишилось тільки нервово курити в сторонці. Вся надія на те, що Рада не прийме закон у такому вигляді.

Джерело:
До списку новин