загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Держкомтелерадіо у 2020 році дозволив ввезення в Україну понад 2,9 тис. російських видань

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) дозволив ввезення в Україну 2,962 тис. найменувань російської видавничої продукції в 2020 році.

Наразі в реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення і розповсюдження на території України, розміщеному на сайті Держкомтелерадіо, містяться 17 680 видань, з яких 2 962 було дозволено до ввезення в 2020 році.

Відповідно до реєстру, в 2020 році дозвіл надано на ввезення понад 18,3 млн примірників видавничої продукції. Більшість у цьому переліку - світова класика і перекладені російською мовою твори іноземних авторів.

З переліком видань можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо.

Як повідомлялося, Держкомтелерадіо у 2018 році дозволив ввезення в Україну майже 14,5 тис. російських видань, а в 2019 році - 4,3 тис. російських видань.

Держкомтелерадіо у 2020 році заборонив ввезення в країну з Росії шести книг через пропаганду держави-агресора і комуністичного тоталітарного режиму та його символіки, а також не рекомендував до возу 18 російських книг, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

До списку новин