загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи можна вижити в ліфті, який падає, та як це зробити

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тож, ми опинилися у дуже неприємній ситуації – летимо разом з ліфтом у шахту. Чи є якась позиція, яка може збільшити мої шанси на виживання?

Удар ліфта в нижню частину шахти може спричинити надзвичайне гравітаційне прискорення (G). Кількість G, яку ви відчуваєте, збільшує вашу нормальну вагу, тож ви можете відчувати, що важите у 10 разів більше.

До того ж враховуючи швидкість падіння ліфтової кабіни, пошкодження все одно будуть, але шанси на виживання значно збільшуються.

Ви можете подумати, що згинання ніг також може допомогти, але при великих силах тяжіння ноги просто можуть не витримати вагу тіла. Навіть вага вашої власної голови була б занадто великою для шиї.

 
Еліот Х. Франк, інженер-дослідник Центру біомедичної інженерії Массачусетського технологічного інституту, радить лягти на підлогу на спину якомога рівніше. Він вважає це найкращим варіантом.

Це розподілить силу удару на по всьому тілу, а хребет та великі кістки будуть розташовані паралельно напрямку впливу, а значить, навряд чи зламаються. Але є одна проблема – коли ми летимо разом з ліфтом у вільному падінні, на якийсь час опиняємося у стані невагомості, й лягти рівно на підлогу буде важко.

Те що стрибки у момент удару можуть вас врятувати, переконливо розвінчується у відеоролику "Розбиття міфів" на веб-сайті каналу Discovery. Це не спрацювало б, якби ви не знали точного моменту удару та стрибка з тією ж швидкістю, на якій опускається ліфт.

Ірина Баранська
 
Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими
 
Джерело:
До списку новин