загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Життя без прикрас. За таким існуванням нема чого жалкувати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

73-річна Ольга Іванівна К.-ко із Рівненського району, як не старалась, але різдвяний стіл у неї був бідний: картопля, смажене сало, огірки, помідори, квашена капуста, які заготовила ще восени. Сусідка принесла вінегрет, кисле молоко. Виставила на стіл і їх. Оце й усе частування, з яким вона зустрічала новорічні та різдвяні свята.

- У мене мізерна пенсія, нема від кого чекати допомоги. Діти розлетілись по світу, їм самим важко виживати у наш час, – розповідає пенсіонерка. – Перед новим роком стала протікати хата. Мусила купити дві шиферини, аби залатати дах. Заплатила майстру, за світло, то від пенсії у 2015 гривень майже нічого не лишилось. Тепер треба дотягнути до наступної.

Ольга Іванівна розповідає, що не такої старості вона чекала. Сподівалася, що її багаторічну важку працю в городній ланці оцінять достойно на схилі літ. Розчарована. Коронавірусу не боїться, хоча й
бережеться:

- За таким життям, як у мене зараз (та й хіба це життя, скорше – існування), нічого жалкувати. Злидні,одинокість. З телевізора тільки погані новини. Вірю тільки у Бога, що він змилостивиться над нами. Щодня молюсь за дітей, за Україну, за мир. А чи почує він мої молитви?

Тетяна ШВЕД.
Рівне.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин