загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

93-річна учасниця війни має пенсію 3400 грн, а за квартплату і опалення платить захмарні 2870 грн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чи має хтось відповіді, куди поділися пільги, яким чином людині сплачувати за послуги і за які гроші вона має лікуватися, харчуватися?

На фото Галина Матвіївна, їй 93 роки, вона учасниця війни, проживає у місті Херсон.

Ще минулого року (наскільки пам'ятаю, до осені) сплачувала за квартиру разом з комуналкою зі знижкою -50%. Нині змушена платити повну вартість. Тільки квартплата і опалення видають захмарну цифру – 2870 грн за місяць, і це без комуналки. При цьому її пенсія становить 3400 грн. В квартирі окрім бабусі ніхто не проживає. Відповідно, послугами користується лише вона.

Закон України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту передбачає знижки для категорії громадян, до якої потрапляє бабуся. І ці знижки були раніше, але... кудись зникли. Ніякі нові обставини за останній час не з'явилися, щоби можна було шукати в них причину скасування пільг. редакція закону, з якого скрін, чинна.

Чи має хтось відповіді, куди поділися пільги, яким чином людині сплачувати за послуги і за які гроші вона має лікуватися, харчуватися? Це добре, що в моєї бабусі є рідні, які їй допомагають. А як бути іншим?

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів.
 
Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими
 
 
Джерело:
До списку новин