загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мінсоц розповів, що буде з тими, хто не назбирав 15 років стажу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як повідомляє прес-служба Пенсійного фонду, українці, у яких немає 15 років трудового стажу, пенсію не отримають. Про це розповів радник міністра соцполітики Микола Шамбір.

«Якщо ми говоримо, що таке пенсія, це страховий продукт. Некоректно говорити, що він може бути без достатньої кількості стажу. Є пенсія, а є програми державної підтримки. Після 65 років можна звернутися за виплатою для малозабезпечених », - розповів радник міністра.

У повідомленні говориться, що такі громадяни можуть звернутися до місцевих органів соцзахисту, де оформляються щомісячна допомога. Але при цьому треба пам'ятати, що допомога від держави зможуть отримати тільки ті громадяни, у яких зовсім немає доходів. При цьому сума допомоги становитиме не більше одного прожиткового мінімуму. На сьогоднішній день - це 1769 гривень.

Решта пенсіонери отримають від держави допомогу в сумі, якої не вистачає до прожиткового мінімуму.
Раніше повідомлялося, що середнє пенсійне забезпечення в нашій країні вже перевищила позначку в 3 тисячі 400 гривень. У році, що минає середня пенсія українців зросла на 400 гривень.

Питання про те, що в 2021 році без пенсії залишаться українці, які не накопичили 15 років стажу піднімався і раніше. Їм радять або докупити стаж, або звернутися за допомогою малозабезпеченим до держави.

Ті, у кого буде від 15 до 18 років стажу в 60 років, зможуть отримати пенсію тільки через 5 років - в 65, а ті, у кого від 18 до 28 років стажу зможуть отримати пенсію в 63 роки - тобто не раніше 2024 року .

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин