загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому більшість українців проти вакцинації від COVID-19: соціолог назвав 2 фактори

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У ЗМІ інформація щодо вакцинації від COVID-19 є неоднозначною. Зрештою частина респондентів проти відповідних щеплень, навіть якщо вони будуть безкоштовними.

Водночас якщо порівнювати з весняним карантином – страх коронавірусу поступово зникає, оскільки люди вже майже звикли до відповідної ситуації. Про це в ефірі 24 каналу розповів заступник директора соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів.

Він зазначив, що інформаційна політика влади впливала на оцінку ситуації з коронавірусом, але потрібно розуміти – це був новий виклик для всього світу, а не тільки української влади.

За словами Мисіва, ситуація довкола COVID-19 була певним експериментом загальносуспільного характеру. Він зазначив, що у випадку щодо вакцинації в Україні є 2 фактори:

  • загалом вакцинацію в Україні, мовиться не лише про щеплення від коронавірусу, підтримує приблизно 70% респондентів, третина – ставиться негативно до будь-якої вакцинації;
  • інформація у ЗМІ щодо якості та ефективності вакцини є дуже неоднозначною і у людей є страх робити щеплення проти COVID-19.

Заступник директора соціологічної групи "Рейтинг" звернув увагу на те, що у світових новинах була інформація про смерть серед представників пенсійного віку в Норвегії, яку хоч і не пов'язують з коронавірусом, проте все одно – такі ситуації впливають на думки людей.

"Тому ставлення до відповідної вакцинації є досить обережним, я б не сказав, що воно настільки критичне, адже частина людей готова вакцинуватись навіть платною вакциною, якщо вона буде перевіреною", – наголосив Любомир Мисів.

Що відомо про вакцинацію в Україні

  • Станом на січень 2021 року Україна підписала угоду лише з одним постачальником вакцин – китайською компанією Sinovac. Проте якщо ефективність препарату виявиться нижчою, ніж 70% – Україна розірве угоду.
  • Україна очікує на постачання вакцини проти COVID-19 вже у лютому. Першочергово щеплення робитимуть медикам, людям похилого віку та з хронічними хворобами.
  • Головний санлікар країни Віктор Ляшко запевнив, що шанси появи вакцини від Pfizer та BioNTech на українському ринку – нульові.
Джерело:
До списку новин