загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Частина громадян і надалі платитиме високі тарифи за опалення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Утой час як прем’єр-міністр Шмигаль заявив, що при ціні на газ в 6,99 гривень за куб платіжки в середньому зменшаться на 500 гривень, в Офісі Президента визнали, що не для всіх громадян ціна на газ знизиться

Утой час як прем’єр-міністр Шмигаль заявив, що при ціні на газ в 6,99 гривень за куб платіжки в середньому зменшаться на 500 гривень, в Офісі Президента визнали, що не для всіх громадян ціна на газ знизиться.

В Офісі президента зазначили, що з ініціативи Володимира Зеленського уряд вже почав напрацьовувати інструменти з метою знизити ціну на газ до 6,99 гривень за куб.

«Перш за все це стосувалося індивідуальних домогосподарств. У той же час певна частина населення отримує послуги з опалення через теплокомуненерго. Ціноутворення в регіональних теплокомуненерго значно складніше, а тому ціни для населення бувають вище», – розповіли в ОП.

Нагадаємо, напередодні мер Києва Віталій Кличко заявив, що тарифи на опалення зростатимуть, тому що Кабмін, зменшивши ціну на газ для населення, залишив його ринкову вартість для теплокомуненерго. Кличко від імені асоціації мерів українських міст звернувся з відповідною скаргою до Зеленського.

Раніше Кабмін встановив граничну фіксовану ціну на газ для населення у розмірі 6,99 грн.

Також  із 1 січня 2021 року в Україні зросли тарифи на розподіл газу – в середньому на 80% в залежності від регіону. В уряді пообіцяли знизити їх до рівня 1,79 грн/куб. м.

 

Джерело:
До списку новин