загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Конкурс від Ілона Маска: переможець отримає 100 мільйонів доларів – подробиці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Американський мільярдер, засновник Space X та гендиректор Tesla Ілон Маск оголосив конкурс на найбільш ефективну технологію уловлювання вуглецю. Винахідник пообіцяв переможцю приз у розмірі 100 мільйонів доларів.

Усі деталі конкурсу стануть відомі вже наступного тижня. Про це підприємець повідомив у Twitter.

Конкурс

Я віддам 100 мільйонів доларів на приз за найкращу технологію уловлювання вуглецю. Подробиці наступного тижня,
– написав Маск.

Ілон Маск оголосив конкурс: переможець отримає 100 мільйонів доларів / Скріншот Twitter Ілона Маска

Щоправда, не усі підписники підтримали ініціативу Маска. На їхню думку, наразі проблема поширення COVID-19 є більш нагальною. Користувачі мережі запропонували мільярдеру пожертвувати ці кошти на боротьбу з коронавірусом і закупівлю вакцин.

"Чому б вам не зайнятися вакциною від коронавірусу, вам не здається, що зараз це трохи важливіше?", – запитали у коментарях.

Що відомо про технологію

Уловлювання та зберігання вуглецю – процес, що включає відділення СО2 від промислових і енергетичних джерел, транспортування до місця зберігання і довгострокову ізоляцію від атмосфери. Технологія покликана боротися з глобальним потеплінням й забрудненням навколишнього середовища.

Ймовірно, Ілон Маск шукає більш ефективне рішення, аніж реакція Сабатье або реакція Боша. Ці технології розглядають для втілення поставленого завдання.

Джерело:
До списку новин