загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Частину українських пенсіонерів чекає підвищення до 30 тисяч: кому пощастить

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Частині українських пенсіонерів підвищать щомісячні виплати до 30 тисяч гривень. Так, у комітеті Верховної Ради підтримали законопроекти №№4555-4555-1. Вони передбачають зростання пенсій для чорнобильців з десяти прожиткових мінімумів до п'яти мінімальних зарплат.

На сайті Верховної Ради повідомляється, що Комітет з питань екологічної політики і природокористування підтримав закони затвердив прийняття цих законопроектів.

Якщо зараз пенсії для цих категорій складають 17 690 грн, то тепер їх чекає підвищення до 30 тисяч гривень. Адже одна мінімальна зарплата в Україні з 1 січня становить 6 тисяч гривень.

Мова йде про такі категорії пенсіонерів-чорнобильців:

  • учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з катастрофою,
  • громадяни, які брали безпосередню участь у ліквідації інших ядерних аварій, внаслідок чого отримали інвалідність.

"Комітет підтримав обидва законопроекти і запропонував комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів самостійно визначитися з приводу рішення щодо цих законопроектів", - йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

 

Джерело:
До списку новин