загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери отримуватимуть не більше 18% від розміру своєї зарплати - Мінсоцполітики

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уже через кілька років майже всі пенсії в Україні опустяться нижче прожиткового мінімуму. А через три десятиліття українські пенсіонери будуть отримувати не більше 18% від своєї зарплати. Такий похмурий прогноз дала глава Мінсоцполітики Марина Лазебна в інтерв'ю виданню "Урядовий кур'єр".

 

Для порівняння: у теперішніх пенсіонерів коефіцієнт заміщення (відношення величини пенсії до зарплати) становить 29%. При цьому пенсіонери скаржаться, і цілком обґрунтовано, що не можуть прожити на такі мізерні виплати.

Однак якщо з цієї пенсії відняти ще одну третину, тоді вийде та, яку отримуватимуть літні українці через 25-30 років. Таким чином, майже всі вони матимуть пенсію нижче прожиткового мінімуму. Вижити на такі гроші просто неможливо.

"Якщо нічого не змінювати, через 30 років пенсія буде становити не більше 18% заробітної плати. Зараз - 29%. А раніше було навіть 56%", - заявила Лазебна.

Тому запровадження накопичувальної пенсії неминуче і необхідне. В Україні вже з 2022 року планують ввести обов'язкові відрахування в накопичувальний фонд для працівників, які трудяться на шкідливих умовах. А з 2023 року планують вводити відрахування для всіх інших працюючих українців. Виняток можуть становити лише ті, кому за 50. Для них відрахування в накопичувальний фонд не будуть обов'язковими, а добровільними.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першим

 

Джерело:
До списку новин