загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Випадковість: Галина Герасимова стала моделлю у 69 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Я не хизуюся собою і ніколи цього не робила. Моя місія в тому, щоб показати іншим жінкам, що красивими можна бути завжди. Не бійтеся свого віку. Любіть кожну мить життя і будьте щасливими. Тоді буде блиск в очах і вашу красу помічатимуть", - закликала 73-річна фотомодель Галина Герасимова.

Галина Герасимова стала фотомоделлю в 69 років
Галина Герасимова стала фотомоделлю в 69 років

Жінка розповідала кореспонденту Gazeta.ua про свою модельну кар'єру, яку розпочала в 69 років.

"Моделлю стала випадково. Це ніби подарунок долі. Все життя жила, як звичайна жінка - робота, сім'я, діти, онуки. На пенсії стало більше часу, розпочався розмірений темп життя. Якось онук Іліан опублікував мої фото в соціальних мережах. А незабаром повідомив, що мене запрошують на фотозйомку для журналу. Я довго відмовлялася, але рідні мене переконали. Заради них і пішла на фотосесію. Там мені кардинально змінили образ, одягала 6 чи 7 нарядів".

Автор: надане Галиною Герасимовою
Галина Герасимова стала фотомоделлю в 69 років
Галина Герасимова стала фотомоделлю в 69 років

Перша зйомка тривала близько 6 годин. Фото Галини Іванівни прикрасили сторінки українського видання французького журналу L'officiel. Згодом жінку почали запрошувати на зйомки телепередач та на фотосесії в інші видання і для реклам. Під час роботи вона часто імпровізує. Знімальні групи завжди захоплюються, як легко і природно Гелина Іванівна входить в роль.

Автор: надане Галиною Герасимовою
Галина Герасимова стала фотомоделлю в 69 років
Галина Герасимова стала фотомоделлю в 69 років

"Для мене кожна зйомка це душевний підйом. Всюди дуже гарно приймають. Щаслива, що доводиться працювати з чудовими людьми. На моїй Facebook-сторінці люди пишуть багато побажань. Звісно, дуже приємно читати позитивні відгуки. І подруги дочок передають мені вітання. Кажуть, що я їх надихаю. А я дивуюся, що вони в своїх 35-40 років вже думають про старість".

Галина Іванівна переконує, що головне залишатись оптимістом.
"До всіх ставлюсь доброзичливо. Нікому не заздрю, навпаки при можливості намагаюсь допомогти. Захоплююсь людьми, які знаходять час для розвитку. Коли людина займається тим, що їй подобається, то залишається цікавою в будь-якому віці"

Галина Герасимова живе в місті Миронівка на Київщині. 3 роки як вдова. Має двох дочок і четверо онуків.

Автор: Ірина МАМРИГА

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин