загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям із індивідуальними бойлерами виставляють величезні платіжки за гарячу воду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українцям, які встановили у себе вдома бойлери та від'єднались від централізованої системи гарячого водопостачання, стали приходити величезні платіжки за гарячу воду. На якому етапі сталася плутанина, невідомо. Але факти такі очевидні.

Українцям із індивідуальними бойлерами виставляють величезні платіжки за гарячу воду - today.ua
 

Про один такий випадок розповіла київська журналістка Юлія Савостіна у своєму Facebook.

"Опалення за місяць 3449 грн. Гаряча вода 3510 грн при лічильнику і перекритому крані, бо з листопада ми користуємося бойлером. За квартиру в 43 кв.м. А коли я пропустила покращення ????", - запитує дівчина.

Обізнані люди в коментарях до її публікації поділилися з Юлією власним досвідом: незважаючи на заблокований гарячий кран, комунальникам все одно потрібно щомісяця вчасно подавати показання лічильника, нехай навіть нульові. Інакше вони "намалюють" в платіжці цифру від себе.

Українцям із індивідуальними бойлерами виставляють величезні платіжки за гарячу водуПравда, чому так відбувається, і що заважає виключити вибулого клієнта зі списку, ніхто толком не знає.

"Важливо подавати покази у водоканал, ГІОЦ або ЦКШ. Зателефонуйте один раз у контакт-центр водоканалу з 11 по 25 число і внесіть корективи. Мені такий алгоритм допомагає", "Якщо бойлер, ввічливо телефонувати на початку місяця у водоканал і говорити показники лічильників. На гарячу називати «нуль». Я мала поганий досвід цього не робити, вони налічують тоді від себе в цілому", "Навіть якщо бойлер, показання треба передавати. Навіть нульові. Інакше вони самі рахують за свої алгоритмам ", - пояснюють люди, втаємничені в особливості національної оплати за комуналку.

Ще одну особливість Юлій Савостіна зауважує у своїй публікації: у нас в Україні газ вже давно дорожчий, ніж у Європі.

"Наприклад "у них там в європах". У подруги газове опалення 60-80 євро за 104 кв.м, а я за воду заплатила 71 євро за квартал (без лічильника)", - зауважує авторка публікації.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин