загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як отримати допомогу з безробіття тим, хто працював неофіційно?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Державна служба зайнятості роз’яснює нюанси одержання державної підтримки, яка виплачується тим, хто втратив роботу.

Як отримати допомогу з безробіття тим, хто працював неофіційно? - Центр зайнятості, державна допомога, безробіття - Bezrobitni obr

Не секрет, що багатьом доводиться погоджуватися на роботу із зарплатою «в конвертах». А якщо людина її втратила і бажає отримувати допомогу з безробіття – чи врахують у службі зайнятості те, що офіційного статусу працюючої людина не мала?

За роз’ясненням Державної служби зайнятості, тут є нюанси.

Так, якщо йдеться про молоду людину віком до 35 років, яка не має страхового стажу, тобто вперше шукає роботу, то їй призначать допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі терміном на 180 календарних днів. На період карантину і 30 днів після його закінчення сума допомоги становить 1 тис грн.

Однак якщо йдеться про людину, якій понад 35 років і яка не має страхового стажу, то, згідно із чинним законодавством, вона на виплату такої допомоги не має права.

Нині не всі можуть знайти посильну роботу, особливо пенсіонери. Втім, деякі з них виявляють винахідливість. Так, у Боярці, щоб вижити, 83-річний дідусь майструє на продаж пташині годівнички.

 

 

 

 

Джерело:
До списку новин