загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У понад 60% українців сімейний фінансовий стан суттєво погіршився через підвищення тарифів на житлокомпослуги - опитування КМІС та SOCIS

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У 61,5% опитаних сімейний фінансовий стан суттєво погіршився через підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Такими є результати загальнонаціонального дослідження, спільно проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) і центром SOCIS 11-16 лютого 2021 року і представленого на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

У зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, передусім ціни на газ та опалення, у 61,5% населення сімейний фінансовий стан суттєво погіршився, 26,7% зазначили, що погіршився несуттєво, у 10,3% опитаних підвищення тарифів не позначилося на фінансовому стані.

Згідно з даними опитування, 42,1% українців заявляють, що грошей у їхній сім'ї вистачає лише на проживання. Водночас 29,6% респондентів зазначили, що коштів вистачає лише на продукти харчування, а 24,5% вистачає на все необхідне, 2,7% заявили, що живуть у цілковитому достатку.

Що стосується мовного питання в побуті, то 52,7% респондентів відповіли, що розмовляють удома переважно українською, 23,5% - російською, 22,5% - і українською, і російською і лише 1,2% відповіли, що використовують іншу мову спілкування.

Також 48,6% українців назвали порушенням закону набуття подвійного громадянства, 27,8% респондентів не проти набуття подвійного громадянства будь-якої країни, включно з російським, 17,4% підтримали ідею про набуття подвійного громадянства країн Європейського Союзу, США і Канади, але із забороною мати подвійне громадянство з Росією, 5,8% опитаних не змогли визначитися з відповіддю.

Соціологічне дослідження проводили центр SOCIS та КМІС на всій території України, окрім окупованих територій АР Крим, частини Донецької та Луганської областей методом телефонного інтерв'ю CATI. Було опитано 3000 респондентів. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку від 18 років. Статистична похибка вибірки становить +/- 1,8%.

Джерело:
До списку новин