загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У США вантажівка перевезла 2-поверховий будинок на нову адресу: фото, ВІДЕО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Старовинний будинок у Сан-Франциско отримав нову адресу. Для цього його за допомогою спеціальної вантажівки перевезли аж за 7 кварталів від місця, де він простояв 139 років.

Будинок, площею майже 500 квадратних метрів, здійснив свою "подорож" 21 лютого. Очевидцями незвичного видовища стало чимало людей.

Як все відбувалося

Будівлю помістили на величезний причіп, після цього вантажівка перевезла її на інше місце. На звільненій земельній ділянці спорудять новий багатоквартирний будинок.

Варто зауважити, що першу половину шляху будівлю доводилося везти зі схилу, тобто під невеликим нахилом. Це значно ускладнювало весь процес.

Як перевозили будинок у США: дивіться ВІДЕО The Sun

Для максимальної безпеки міські служби зрізали гілки на шляху вантажівки, переставили дорожні знаки та навіть демонтували вуличні ліхтарі.

Інші подробиці

Американський брокер Тім Браун придбав старовинний будинок ще у 2013 році. Він захотів перевезти його на нове місце одразу і повністю, аби не робити це поступово.

За інформацією San Francisco Chronicle, таке переміщення планувалося роками. Процес затягнувся, зокрема, через те, що довелося збирати дозволи від понад 15 міських відомств.

"Подорож" будинку на нову адресу / Фото Associated Press

 

Джерело:
До списку новин