загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Для підвищення прожиткового мінімуму до фактичного рівня потрібно ще 250 мільярдів — Мінфін

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підвищення прожиткового мінімуму, визначеного законом про Держбюджет на 2021 рік, до фактичного рівня на цьому етапі може коштувати бюджету близько 250 млрд гривень.

Про це під час дискусії «Прожитковий мінімум в Україні: що з ним не так і як це виправити» сказав заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

«Якщо говорити про урядовий законопроект, там є норма, що ми як держава — повинні рухатися до фактичного розміру прожиткового мінімуму. На даному етапі це може коштувати бюджету близько 250 млрд гривень», — сказав Єрмоличев.

Раніше Мінсоцполітики внесло ряд законопроектів, спрямованих на виконання указу Президента Володимира Зеленського та програми діяльності уряду по впровадженню в Україні нової методології обчислення прожиткового мінімуму.

Уряд пропонує, щоб прожитковий мінімум визначався і застосовувався виключно для визначення основних соціальних гарантій, які є для особи основним джерелом доходів: мінімальна заробітна плата, мінімальна пенсія за віком, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям тощо. Також пропонується ввести нормативи для розрахунку соціальних виплат і зборів — так звані базові величини для соціальних виплат на дітей, соціальних виплат населенню, грошових платежів та стягнень, адміністративних зборів.

Джерело:
До списку новин