загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Покупець квартири не зобов’язаний платити комунальні борги колишнього власника, – управління юстиції

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Продаж нерухомості не завжди мотивований лише бажанням отримати прибуток. Іноді, завдяки вдало укладеній цивільно-правовій угоді, продавець має шанс позбутися боргів, котрі за тривалий час встигли міцно «об’єднатися» з його товаром.

Як роз’яснили у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми), не стають виключенням випадки, коли покупці свідомо придбають майно з заборгованістю, найчастіше це квартири або будинки, в яких давно не сплачували за житлово-комунальні послуги. Подібне трапляється, якщо сторону договору влаштовують умови, на яких укладається домовленість: ціна товару, його якість, місцезнаходження, або ж інші суттєві деталі.

“У випадку, коли між сторонами не було попередньої домовленості, покупець не зобов’язаний платити за борги колишнього власника. Законом України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено обов’язки споживача, одним з яких є плата за надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені відповідними договорами. Відповідно до цієї норми, борги лягають на плечі старого власника, бо саме він користувався цими послугами”, – зазначається у повідомленні.

Лише з моменту посвідчення договору купівлі-продажу у нотаріуса покупець набуває право власності на житло, разом з відповідними обов’язками по його утриманню.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин