загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Потрібно 1 місяць рішучих реформ - і пенсія буде підвищена мінімум у 1,5-2 рази (ВІДЕО)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

8 мільйонам пенсіонерам підвищить пенсії на 300-200 гривень. Це новина заради новини, це не пенсійний реформа, а пенсійні маневри уряду, дешеві та образливі соціальні фокуси.

Необхідно вирішити це питання з розумом. Формула збільшення пенсії це деталізація фонду оплати праці, фіскальне розвантаження бізнесу, бо більше 600 мільярдів гривень безкарно гуляє у тіні, відповідно біля 200 мільярдів ЄСВ не сплачується. 

Держава має дуже затягнути собі паски, так само ОМС. Так само, неможливо оздоровити ПФ без росту ВВП, а ріст ВВП без модернізації та інвестицій, доступних кредитів, без адекватного клімату та миру, без деолігархізації, справедливого суду. Всі ці реформи монобільшість може зробити за місяць щоденної роботи. 

Якраз тут би і знадобився соціальний турборежим. Додатково, купівельної здатність пенсії необхідно збільшити за рахунок зниження розміру тарифів. Пенсія - це вінець реформ. Нажаль, для літніх людей він покищо терновий. Уряд своєю бездіяльність просто розпинає простого пенсіонера.

Я бачу два шляхи змін: або сильний уряд або сильні профспілки та ліві партії які мають стати безкомпромісним локомотивом таких змін.

Сергій Каплін закликав провести комплексну пенсійну реформу в Україні

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин