загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

За 2020 рік кількість боржників за комунальні послуги зросла у півтора раза

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Половина компаній, які подали на неплатників до суду, – це установи, що постачають опалення.

Дата публікації: 2.3.2021Розділ: НовиниАвтор: 

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: Erik Mclean, Unsplash

У порівнянні з 2019 роком, торік на 50% більше українців потрапило до реєстру боржників через несплату комунальних послуг, повідомляє OpenDataBot, посилаючись на дані Єдиного реєстру боржників.

Якщо у 2019 році було близько 227 тисяч неплатників, наприкінці 2020 року їхня кількість перевищила 342 тисячі.

Половина компаній, які подали на неплатників до суду, – це установи, що постачають опалення. У топ-3 таких підприємств – Харківводоканал, Жилкомсервіс та Полтаватеплоенерго.

Людина визнається боржником зі сплати комуналки в судовому порядку. Якщо протягом шести місяців вона не виконує вирок суду, то потрапляє в реєстр боржників.

«Особі, яка потрапила до Єдиного реєстру боржників, можуть заблокувати банківські рахунки, вилучити її майно, а також обмежити виїзд за кордон. Однак Комунальні підприємства можуть припинити надання послуг боржникам ще в досудовому порядку», – коментує адвокатка Наталія Гнатуш.

Нагадаємо, через випадки завищення цін на газ Кабінет міністрів затвердив граничну ціну на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за один кубометр. Антимонопольний комітет порушив справи щодо шести газопостачальних компаній через встановлення завищених цін на газ для населення

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Джерело:
До списку новин