загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Магазин, але без каси: як працює український банк їжі "Тарілка" – відео

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У світі є мільйони людей, яким бракує їжі. Водночас тонни продуктів потрапляють на смітники. Обидві проблеми можна зменшити, якщо розподіляти харчі раціональніше. Для цього створюють, зокрема, продовольчі банки.

Першу таку організацію у Львові створив Ростислав Косюра – українець, який 23 роки жив в Німеччині та Франції.

► У 2019 році він повернувся на батьківщину. Пів року працював над концепцією і вивчав досвід найбільшої німецької мережі продовольчих банків Die Tafeln.

► Домовляючись з мережами магазинів та міською владою про співпрацю, вже у вересні 2019 року Косюра запустив цей проєкт у своєму рідному Львові.

Як працює "Тарілка"

Волонтери "Тарілки" збирають продукти з магазинів-партнерів та передають благодійникам. У Львові вони готують приміщення для продовольчого банку, що стане магазином без каси.

Туди зможуть прийти за продуктами ті, хто їх потребує, і ті, хто хоче ними поділитися. Глобальна місія "Тарілки" – поширення культури продовольчих банків у всіх регіонах України.

Зауважимо, що нещодавно до них звернулася організація, яка годує малозабезпечених людей у Києві й хоче мати "Тарілку" як інструмент залучення додаткової їжі.

Більше про продовольчий банк "Тарілка": дивіться у відео Ukraїner

 
Джерело:
До списку новин