загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям почнуть скорочувати пенсії: як зміниться розмір виплат до кінця року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У березні надбавки до пенсії отримали 7,91 млн українців. У середньому доплати виявилися мізерними - не більше 100 гривень, але незабаром українським пенсіонерам і зовсім перестануть підвищувати пенсії. Щорічно їх розмір буде скорочуватися, і в 2050-х виплати будуть в два рази менше, ніж сьогодні.

 

Причина у тому, що офіційно працюючих громадян в країні стає з кожним роком менше, а число пенсіонерів (у відсотковому співвідношенні) зростає. Пенсійний фонд незабаром може стати банкрутом, і платити пенсії буде нічим.

У Мінсоцполітики зазначили, що на даний момент українці на пенсії отримують близько 28,7% від останньої зарплати. Щорічно ця цифра буде знижуватися, поки не досягне позначки в 18%. Так, з зарплатою в 10 тис. грн зараз можна отримувати близько 2,87 тис. грн, а вже у 2055-му при таких же умовах українська пенсія складе 1,8 тис. грн.З 1 березня пенсіонери, які мають 30 років стажу (для жінок) і 35 років стажу (для чоловіків), отримують мінімальну пенсію 2200 грн. Без перерахунку залишилися ті, хто отримує пенсію за спеціальними умовами, працюючі пенсіонери, одержувачі максимальної пенсії і ті українці, чиї розрахункові пенсії виявилися нижче мінімальної більш ніж на 11%. Цих категорій українців надбавки чекають з 1 липня.

 

Джерело:
До списку новин