загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому не можна спати ногами до дверей і ще 5 сонних заборон

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Іноді людина перевертається без причини і не може заснути, незважаючи на втому. У чому ж причина, чому навіть в повній тиші, на самому м’якому ліжку заснути не завжди виходить?

Наш організм так влаштований, що ми не можемо заснути до тих пір, поки щось викликає почуття дискомфорту. Жужжащий комар, гавкаючий за вікном собака, шум дощу або сторонній запах в кімнаті відволікає і не дає повністю розслабитися.

Людина ворушиться, шукає зручну позу, іноді навіть лягати ногами до узголів’я. Чому? На це є свої причини. До деяких з них люди ставляться скептично, але практика доводить протилежне. Розглянемо кілька причин, за якими вас може мучити безсоння.

  1. Ви спите ногами до дверей

За феншуєм це робити не рекомендується. Люди Сходу вважають, що уві сні життєва енергія з людини йде через двері під час сну.

Схожі повір’я є і у інших народів. Наприклад, стародавні слов’яни і скандинави вірили, що двері – це портал в інший світ. І під час сну душа подорожує через нього. Якщо спати ногами до дверей, то душа може відправитися в подорож і заблукати в інших світах.

Деякі також вважали, що через двері вночі проникають в кімнату злі духи, які турбують сплячого. Саме тому він не може заснути або його турбують кошмари.

Багато хто пов’язує таку заборону з тим, що ногами в двері виносять покійників. Але психологи стверджують, що це не більше, ніж забобони. І навіть рекомендують спати ногами до дверей, так як це дозволяє тримати її в полі зору і зняти тривогу. Вірити цим твердженням чи ні – справа кожного. Але якщо у вас виникає відчуття дискомфорту, і ви не можете виспатися, спробуйте пересунути ліжко так, щоб не спати ногами до дверей.

  1. Не можна спати напроти дзеркала

Наші предки вважали, що в спальні дзеркал бути не повинно. Існувало повір’я, що якщо відображення сплячого потрапляє в дзеркало, буде біда. У це можна не вірити, але чутки і повір’я не виникають на рівному місці. Чому б до цього не прислухатися?

Адже дійсно, сплячому дзеркало не потрібно. А якщо ви хочете, щоб дзеркало в спальні все ж було, встановіть його так, щоб воно не дивилося в бік ліжка або було заховано, наприклад – в шафу.

  1. Не можна ставити в спальні кімнатні рослини

Це науково доведений факт. Багато хто любить прикрашати спальню декоративними домашніми рослинами. Вони дають відчуття свіжості, виробляють кисень і радують око. Але мало хто замислюється, що вночі, коли немає сонячного світла, рослини навпаки – споживають кисень.

Тому, якщо любите живі рослини в спальні, забезпечте хорошу вентиляцію. Зрізані квіти тримати також не рекомендується. Їх аромат може викликати безсоння і головний біль.

  1. Не можна спати головою до вікна

Суть цієї прикмети тісно перетинається з прикметою, згідно з якою не можна спати ногами до дверей. Стародавні люди вважали, що через вікно в будинок заглядає нечиста сила, яка може проникнути в голову людині і заволодіти ним. Якщо ж ви не вірите в забобони, то просто побережіть здоров’я. Адже протяг вночі може спровокувати застуду чи інші захворювання.

  1. Не можна спати при світлі

Це правило не пов’язане з прикметами, а є медичною рекомендацією. Спати потрібно в повній темряві, в іншому випадку порушується нормальне вироблення гормону сну (мелатоніну). Спровокувати збій у виробленні гормону можуть навіть вуличні ліхтарі, які світять в вікно.

Вірити цим правилам чи ні – справа кожного. Але якщо ви погано спите або не можете заснути, спробуйте щось змінити. Можливо причина в чомусь з вищесказаного.

 

Джерело:
До списку новин