загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виплати лікарняних не скасують: навпаки з’явиться новий вид страхових виплатх

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Останнім часом засоби масової інформації інформують, що Фонд соцстраху скасовує окремі страхові виплати, зокрема припинить з 30.06.2021 виплати за листками непрацездатності.

Така стурбованість у спільноти викликана із прийняттям Закону України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я» від 03.12.2020 № 1053-IX (далі — Закон № 1053) та змістом деяких його норм.

Виплати лікарняних не скасують: навпаки з’явиться новий вид страхових виплат

Питання виплат лікарняних врегульовано трьома документами:

  • Основами законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»
  • новим Законом № 1053. Ним запропоновано не припинення страхових виплат, а навпаки введено ще один вид виплат, зокрема на період реабілітації внаслідок захворювання або травми.

Разом з тим, з метою усунення техніко-юридичних неузгодженостей у законодавстві з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на найближчому засіданні планує розглянути законопроєкт № 5187 та альтернативний до нього проєкт № 5187-1. Вони передбачають зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

У Комітеті запевняють, що зроблять все можливе, щоб якнайшвидше вирішити питання, яке непокоїть спільноту й дозволить в повній мірі реалізувати мету важливого Закону № 1053. Застраховані особи не відчують ніяких обмежень у зв’язку з прийняттям цього Закону.

За інформацією Комітету ВРУ

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин