загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Іспанія четвертою в ЄС узаконила евтаназію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Іспанія приєдналася до небагатьох країн світу, які узаконили евтаназію.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на El Pais.

Конгрес депутатів, 202 голосами "за", 141 "проти" та двома "утримались", схвалив відповідний закон, ініційований Іспанською соціалістичною партією, який набере чинності протягом трьох місяців.

Щоб просити про евтаназію, особа повинна "страждати важкою та невиліковною хворобою або серйозним, хронічним та недієздатним станом", що спричиняє "нестерпні страждання".

 

Закон регулює як саму евтаназію - "безпосереднє введення речовини пацієнту компетентним медичним працівником", так і те, що називають самогубством із медичною допомогою - "рецепт або надання медпрацівником пацієнту речовини, щоб він міг самостійно вводити її, щоб спричинити власну смерть".

Із затвердженням закону Іспанія приєднується до невеликої групи країн, в яких регулюється евтаназія. Досі евтаназія була законною Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі та Канаді.

У Португалії Конституційний суд виступив проти такого закону, тоді як у Колумбії практика є законною, але не регулюється законодавчо. У Новій Зеландії відповідний закон повинен набути чинності в листопаді. У деяких штатах США та Австралії така практика також дозволена.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин