загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зневірені пенсіонери поскаржилися на нестачу грошей: "Ніколи не перераховували...."

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На сайті президента України з'явилася петиція, яка стосується підвищення пенсій для військових та інвалідів війни.

Таким чином повідомляється, що автором петиція є Дудко Олександр Володимирович. Він вимагає від влади, щоб ті звернули увагу на виплату пенсії для військових та інвалідів війни.

 

"Шановний президент України! Прошу розглянути питання стосовно підвищення пенсії військовим пенсіонерам та інвалідам війни у зв'язку з тим, що цивільному населенню регулярно перераховують пенсію, а військовим та інвалідам війни ще ніколи не перераховували» - йдеться в тексті петиції на сайті президента України.

Варто відзначити, що це дійсно серйозна проблема. Регулярно влада проводить індексацію пенсій для звичайних громадян, а от для інших категорій вона ще жодного разу не проводилася, що прикро.

Розмір пенсії для осіб, звільнених з військової служби розраховується індивідуально, і залежить від самого окладу військового в період роботи. Також грає роль звання, термін служби, а також вид і місце несення служби.

На даний момент Верховна рада розглядає новий законопроект. Він передбачає, що максимальна пенсія військовослужбовців у відставці буде підвищена з 70 до 90% від діючого грошового забезпечення військовослужбовців на відповідних посадах.

Петиція була створена в понеділок, 22 березня. За невеликий проміжок часу вона набрала всього 9 голосів, з 25 тисяч необхідних. У людей є ще 3 місяці, щоб набрати потрібну кількість підписів.

 

Джерело:
До списку новин