загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні одній категорії громадян підняли пенсію на 1110 гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні в березні провели масову індексацію пенсій 8 мільйонам громадянам. Середнє підвищення виплат склало трохи більше 300 гривень. При цьому одній категорії пенсії підвищили в середньому на 1110 гривень.

 Таку, доволі відчутну, надбавку до своїх пенсій отримала 31 тисяч громадян. Йдеться про ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Про це повідомили у Пенсійному фонді України.

Однак це не останнє підвищення пенсій чорнобильцям. Найближчим часом уряд має намір ще підняти соціальні виплати цій категорії громадян, а також людям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.В Україні одній категорії громадян підняли пенсію на 1110 гривеньПрем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що Україна повинна віддати ліквідаторам не тільки моральний борг, а й подбати про їхнє матеріальне забезпечення. Адже ці люди, не шкодуючи здоров'я і життя, врятували планету від наслідків ядерної катастрофи. Тому прем'єр доручив Мінсоцполітики разом із Пенсійним фондом представити свої пропозиції щодо підвищення пенсій чорнобильцям.

Нагадаємо, в Україні перенесли підвищення пенсій громадянам у віці 75 років. Раніше передбачалося, що їм у липні підвищать мінімальну пенсію до 2500 гривень. Однак уряд вирішив перенести їм підвищення з липня на жовтень. Водночас, пенсіонери у віці від 80 років отримуватимуть призначені ним раніше доплати, як і отримували.

 

Джерело:
До списку новин