загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям компенсують вартість газових лічильників, встановлених ними за свої гроші

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким переноситься термін обов'язкової установки приладів обліку газу на 1 січня 2023 року. Разом із тим, українцям, які встановили газові лічильники за свої гроші, передбачать механізм компенсації за них.

Українцям компенсують вартість газових лічильників, встановлених ними за свої гроші - today.ua
Раніше закон зобов'язував газорозподільні компанії встановити газові лічильники у помешканнях українців до 1 січня 2021 року. Однак ця дата настала, а в Україні на сьогодні залишається ще близько 3 мільйонів осель, не обладнаних приладами обліку газу. Тому дату, до якої в усіх в будинку має бути лічильник, вирішили відсунути ще на два роки.

У той же час багато українців, які не хочуть переплачувати за енергоресурс, встановлюють лічильники за свої гроші. Їм обіцяють повернути витрачені кошти.

Кабміну доручено за три місяці розробити механізм цієї компенсації і почати його впроваджувати. Яким чином людям повертатимуть гроші, невідомо. Однак повернути їх мусять обов'язково. Повертати будуть не стільки, скільки кожен витратив на покупку та установку лічильника, а в розмірі середньозваженої вартості приладу обліку.

Не виключено, що ці витрати просто заверстають в оплату за газ і, таким чином, споживач матиме можливість якийсь час платити меншу суму за спожитий ресурс.

 

Джерело:
До списку новин