загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські пенсіонери вимушені жити на доходи, які менші прожиткового мінімуму – Пендзин

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українські пенсіонери вимушені жити на доходи, які менші фактичного прожиткового мінімуму.

Про це в ефірі “Прямого” заявив виконавчий директор “Економічного дискусійного клубу” Олег Пендзин.

Експерт зазначив, що сьогодні пенсіонери свідомо мають жити на доходи, які менші реального прожиткового мінімуму.

“На сьогоднішній момент українські пенсіонери отримують надзвичайно мало грошей і коли ми з вами говоримо про середню пенсію, а вона на сьогодні 3200 гривень то, просто давайте будемо свідомі, що реальний прожитковий мінімум для непрацездатної особи 4,500 гривень це не той що в бюджет закладений, а той що є реальний і порахований Мінсоцполітики виходячи фактичних цін, які є у нас в магазині”, – сказав Пендзин.

Нагадаємо, законопроєкт №3002а пропонує встановлювати пенсії за особливі заслуги громадянам, нагородженим почесною грамотою Верховної Ради України.

Також глава Мінсоцполітики нагадала, що підвищення виплат пенсіонерам, які досягли віку 75 років, перенесли на три місяці – на жовтень 2021-го. Таке рішення ухвалили у зв’язку з браком бюджетних коштів.

 

Джерело:
До списку новин