загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пандемія: Україна 7-ма у світі за кількістю летальних випадків за добу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За минулу добу у світі зафіксували понад 622 тисячі випадків коронавірусу. Україна за показником добової захворюваності займає 9 позицію серед держав у світі, за новими летальними випадками - 7 позицію.

Деталі: За цей час у Бразилії зареєстрували 97,586 випадків захворювання, у США - 67,046, в Індії - 59,069.

Також у Франції виявили 45,641, у Польщі - 34,151 та 28,731 випадків у Туреччині. Попереду України ще опинились Італія та Німеччина, де підтвердили 23,696 та 22,258 інфікувань відповідно. 

За вказаний період хвороба забрала життя 10 331 людини. Більше, ніж в Україні, зафіксовано летальних випадків у Бразилії, США, Мексиці, Польщі, Італії та Росії.

 
 
 

За час пандемії у світі загинуло 2 мільйони 767 тисяч осіб, вилікувались 101,7 мільйони хворих. Активними залишаються 21,5 мільйони випадків. 

Джерело:
До списку новин