загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На межі зникнення. До нового видання Червоної книги потрапив хрін та ще 30 рослин

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мін'юст оновив перелік рослин, яким загрожує зникнення. З понад 800 видів у списку вперше опинились хрін великоплідний та полин вірменська.

За даними Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, всього до нової редакції Червоної книги увійшли 857 видів рослин та грибів.

Зазначається, що у попередньому виданні від 2009 року їх було 826. Список містить 625 судинних рослин (у 2009 році – 611).

Серед них:

  • 61 водоростей (60);
  • 47 мохоподібних (46);
  • 56 лишайників (52);
  • 68 грибів (57).

"До списку уперше занесено такі види рослин як хрін великоплідний (категорія "зникаючий"), полин вірменська (категорія "зникаючий") тощо", – розповіли у Міндовкілля.

Зазначається, що з минулого видання вилучили 21 вид. Серед них – водяний горіх плаваючий та сальвінія плаваюча. Ці види набули великого поширення та стали загрозою для водних живих ресурсів.

З повним переліком видів, які увійдуть до Червоної книги, можна ознайомитись за посиланням.

 

Джерело:
До списку новин