загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У разі повномасштабної війни проти України росіяни просто будуть мовчати, - Цимбалюк

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Журналіст Роман Цимбалюк зауважив, що у разі повномасштабного вторгнення Росії до України, адекватної реакції від російського суспільства не слід очікувати

Таку думку Цимбалюк висловив в ефірі програми “Великий ефір Василя Зими” на Еспресо.TV

“У росіян, власне як і у мешканців окупованих територій України, ніхто, нічого не питає. Думаю, що при будь-якому розвитку подій російське населення просто буде мовчати. Будуть вони мовчати і в тому випадку, якщо Росія розпочне повномасштабну війну проти України. Навіть прихильники Навального, які є прибічниками антипутінського руху, тему війни і миру просто ігнорують. Сам Навальний почав говорити про концтабори, які не один рік діють на окупованих територіях України тільки тоді, коли сам потрапив до російської в'язниці.” - пояснив Цимбалюк.

Журналіст зауважив, що основною причиною такої реакції росіян на можливу військову агресію проти України є путінська пропаганда. Оскільки щодня на федеральних каналах розповідають про “зазіхання” НАТО та США на територію Російської Федерації. На думку Цимбалюка, постійне нагадування про “ворога біля воріт” змушує росіян вірити в правильність сценарію про військову агресію щодо України.

“Мені здається, що Кремль тестує нас та наших міжнародних партнерів. Всі ці маневри біля кордонів України - це психологічний тест для України та США. Якщо росіянам щодня торочать про війська НАТО та США на території України, то звісно вони будуть вірити Путіну, якщо він розпочне війну проти України. Тому, не слід очікувати якоїсь реакції від російського суспільства. Пропаганда вже зробила все, що потрібно” - додав Цимбалюк. 

 

Джерело:
До списку новин