загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На українців чекає підвищення пенсій з 1 липня: хто не отримає обіцяної надбавки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уже через два місяці з невеликим, в липні, у багатьох українців стануть вищими пенсії. При цьому, не всі, кому була раніше обіцяна надбавка до пенсії з липня, дочекаються її в середині літа. Деяким пенсіонерам доведеться чекати обіцяного до осені.

На українців чекає підвищення пенсій з 1 липня: хто не отримає обіцяної надбавки - today.ua
 

У липні багатьох літніх українців очікують надбавки до пенсії. Зокрема, у другому літньому місяці буде офіційно підвищено прожитковий мінімум. А слідом за ним також виростуть мінімальна і максимальна пенсії, які до нього прив'язані.

Нагадаємо, в Україні мінімальна пенсія дорівнює одному прожитковому мінімуму, а максимальна - десяти. Таким чином, зараз, поки ПМ становить 1769 гривень, мінімальна пенсія також дорівнює 1769. а ось максимальна становить 17 690 гривень. У липні прожитковий мінімум для осіб похилого віку складе 1854 гривні. Відповідно, і мінімальні виплати пенсіонерам підростуть на 85 гривень. А ось максимальна пенсія зросте відразу на цілих 850 гривень.На українців чекає підвищення пенсій з 1 липня: хто не отримає обіцяної надбавкиКрім того, з 1 липня будуть збільшені надбавки за понаднормовий стаж, які також прив'язані до прожиткового мінімуму. Будуть також збільшені надбавки особам з інвалідністю, яку вони отримали внаслідок війни. Зростуть і надбавки учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а також пенсії за особливі заслуги.

Кому не чекати обіцяного підвищення

Раніше уряд обіцяв також у липні підвищити пенсії українцям віком від 75 до 80 років. Їм повинні були підняти мінімальні виплати на 400 гривень. Однак це підвищення перенесли на жовтень. Таким чином, 75-річним українцям доведеться почекати обіцяного підвищення ще три місяці.

Водночас українці, яким від 80 і більше років, отримуватимуть свої надбавки до пенсій, які були їм призначені раніше.

Нагадаємо, уряд обіцяє найближчим часом переглянути алгоритм обчислення прожиткового мінімуму . Завдяки цьому, ПМ повинен стати більше, що дозволить підняти мінімальну пенсію в 1,5-2 рази.

 

Джерело:
До списку новин