загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні ще тричі підвищать пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 1 квітня в Україні перерахували пенсії працюючим пенсіонерам, що торкнулося близько 2 млн людей. У 2021 році очікується ще три підвищення пенсійних виплат. 

Так, з 1 липня будуть збільшені надбавки особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також пенсії за особливі заслуги.

Крім того, до прожиткового мінімуму прив’язана і максимальна пенсія, яка з липня зросте з 17 690 гривень до 18 540 гривень

Наступне підвищення пенсій заплановано на 1 жовтня, коли почнуться щомісячні доплати в розмірі 400 гривень пенсіонерам у віці від 75 років. Нагадаємо, пенсіонери у віці від 80 років вже отримують надбавку 500 гривень в місяць.

У грудні будуть підвищені мінімальна і максимальна пенсії – відповідно до 1934 гривень і 19 340 гривень. Також зростуть пенсії «чорнобильців», ветеранів бойових дій і за особливі заслуги.

 

Джерело:
До списку новин