загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Суддя, який у 1987 році засудив до розстрілу бійця УПА, домігся підвищення пенсії до 202 тис. грн на місяць

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Екссуддя Апеляційного суду Волинської області Борис Плахтій, який у 1987 році засудив до розстрілу бійця Української повстанської армії Івана Гончарука, через суд домігся перерахунку пенсії

Про це з посиланням на проєкт Prosud повідомляє Zaxid.net.  

В березні 2020 року Плахтій звернувся до суду з вимогою перерахувати йому пенсію. Волинський окружний адміністративний суд цю вимогу задовольнив.

Оскільки Пенсійний фонд не подав апеляції, то за місяць рішення про перерахунок пенсії для колишнього судді набуло чинності.

За інформацією Prosud, Борис Плахтій отримує пенсію 202 895 грн на місяць.

Суддя Борис Плахтій засудив Івана Гончарука до розстрілу в 1987 році, а сам вирок був приурочений до 70-річчя жовтневої революції. Гончарук був останнім воїном УПА, якого засудили до смертної кари в СРСР. Родичі досі не знають, де він похований.

У квітні 2021 року Національна комісія з реабілітації жертв політичних репресій повністю реабілітувала Івана Гончарука – бійця УПА, якого розстріляли в СРСР в липні 1989 року, за два роки до проголошення незалежності України

На думку члена нацкомісії Володимира Бірчака, справа щодо українського повстанця була сфальсифікованою. Так до свідків були залученні діти вбитих 40 років тому радянських активістів, штатних та позаштатних працівників НКВС, яким на той момент було по 10-12 років.

 
Джерело:
До списку новин