загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Стоматолог з великим серцем: закарпатець безкоштовно лікує зуби людям з інвалідністю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Раніше лікар безкоштовно протезуванні зуби пенсіонерам, а зараз вирішив допомагати і людям з особливими потребами.

Олег Орос працює стоматологом у селі Великі Лази на Ужгородщині вже багато років. За цей час допоміг тисячам людей отримати гарну та здорову усмішку.

У 2019-му році лікар разом зі своїми колегами вирішив безкоштовно допомагати людям, що не можуть дозволити собі похід до стоматолога. Чоловік розповів, що 10-15% пенсіонерів Закарпаття не мають змоги встановити зубні протези, ціни на які стартують від 6 тисяч гривень, тому вирішив допомогти спочатку їм. Планували обслуговувати 1 пенсіонера в місяць, але бажаючих виявилось так багато, що графік довелося змінити.

В результаті ця акція, що отримала назву «подаруй усмішку» тривала майже 3 роки і за цей час більше півсотні закарпатських пенсіонерів отримали зубні протези абсолютно безкоштовно. Та коли ця акція закінчилася, Олег вирішив не зупинятись та дарувати усмішки далі.

Не так давно закінчилася моя благодійна акція «Подаруй Усмішку» в якій нам майже за 3 роки вдалося запротезувати близько 60 пенсіонерів нашого краю. На цьому ми з колективом не зупинилися і, як я обіцяв почали допомагати та дарувати усмішку людям з обмеженими можливостями.

Перші пацієнти з’явились ще у 2020-му році. Зараз акція набирає обертів. Коли та чому вирішив безкоштовно допомагати потребуючим, Олег Орос відповідає скромно:

- Спробуй зробити щось для когось дуже значуще, і не чекати за це вигоди чи плати, а просто щире дякую. Сльози щастя людей, які не взмозі зробити для себе елементарних речей через брак коштів, це найбільша винагорода для мене, відчуття, що я справді для когось корисний. Мета життя - не бути щасливим чи багатим. Це бути корисним, бути співчутливим, це для мене має значення.

В майбутньому Олег Орос планує ще кілька цікавих проектів про які поки що не розповідає.

 

Джерело:
До списку новин