загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Накопичувальна пенсія: як рахуватимуть

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

2 червня Кабмін ухвалив постанову про створення робочої групи з питань запровадження обов'язкового накопичувального пенсійного забезпечення та розвитку недержавного пенсійного забезпечення.

Податки будуть спрямовуватися на особисті пенсійні рахунки людей
Податки будуть спрямовуватися на особисті пенсійні рахунки людей

"Уряд активно працює над впровадженням другого рівня пенсійної системи. Вона передбачає зниження податків, які зараз платять українці в бюджет. Податки спрямовуватимуться на особисті пенсійні рахунки людей, де інвестуватимуться та примножуватимуться. Так само не буде жодних додаткових нарахувань для бізнесу. Після виходу на пенсію людина отримає свої кошти, і це буде добрий додатковий дохід до державної солідарної пенсії", - заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Середній розмір пенсії в Україні станом на 1 квітня 2021 року сягає 3,7 тис. грн. Соцвиплати отримує 11,1 млн пенсіонерів. Від 1 березня 2021 року пенсії українців проіндексували на 11% - мінімальне підвищення становило 100 грн, але в середньому пенсії мали зрости на 308 грн. Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

В Україні діє солідарна пенсійна система. За нею пенсіонери отримують виплати, відраховані з доходів працездатного населення. Накопичувальна система передбачає щомісячні обов'язкові відрахування із заробітної плати працівника, які він отримає потім у вигляді пенсії.

 

Джерело:
До списку новин