загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ніколи не пізно. Поки ви самі так не будете думати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мабуть, краще і не скажеш! До чого в цьому житті можна застосувати слово “пізно”? Ні до чого. Поки ти сам так не будеш думати.


Дивовижна штука – життя.

У дитинстві здається, що 28 років – це вік напівживого старигана.

У 28 ти не розумієш, як 40-річні люди ноги тягають. І навіщо. Лягли би уже й лежали, чого бродити даремно, пісок свій розсипати всюди.

А потім ти сам стрімко влітаєш у цей вік і тобі смішно згадувати себе, того маленького і дурного, який так думав.

І ти розумієш, що в 35 років можна закохатися, як підліток, і створити найщасливішу сім’ю.

У 38 – побудувати будинок, переїхати, почати все з нуля. І буде чудово.

У 40 кинути роботу, без якої ти себе не уявляв два десятки років, і ні про що не шкодувати, озираючись назад. Жодного дня не шкодувати ні про що.

А після 40 знаходити друзів. Таких, не прочитавши від яких «доброго ранку» – ти починаєш нервувати і все валиться з рук. Ось вже над чим би я посміялася 20 років тому!

А в 44 до тебе раптом приходить хтось з минулого і пропонує … ну, як би вам пояснити … очолити загін льотчиків-винищувачів, наприклад. Або побудувати ресторан на Північному Полюсі. Або поїхати дресирувати індійських слонів. Неважливо.

Ти відмовляєшся, кажеш: «Ви помилилися, я не те, що вам треба, я не вмію, он скільки красивих і розумних це вміють, навіщо я вам?»

А тобі відповідають: «Спробуй. Ну спробуй. Це дуже цікаво!”

Ти пробуєш – і виходить. Пробуєш трохи сміливіше – і знову виходить. А через тиждень хтось твоїм ротом каже: «Не сперечайтеся, я зроблю по-іншому, по-своєму, я краще знаю» – тим же людям, яких ти запевняв, що не знаєш і не вмієш. І вони сміються по-доброму, і знову все виходить.

І ти знову ні про що не шкодуєш, озираючись назад. І розумієш, що готовий залишити те, без чого ще вчора себе не уявляв.

Років у 60 я, напевно, буду першою космічною туристкою-бабусею. А в 80 народжу дитину. Ну а фіглі, це вже я точно вмію і у мене виходить.

До чого в цьому житті можна застосувати слово «пізно»? Ні до чого. Поки ти сам так не будеш думати.

Автор: Галина Созанчук

 

Джерело:
До списку новин