загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вітаємо з П’ятидесятницею!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Трійця. Величне свято з яскраво-зеленими відтінками та запахом різноманітної зелені. Це колір свіжих трав, які ще не встигли увібрати в себе всю важкість міського пилу. Всередині храмів все оповите смарагдовим сяйвом – сотні березових гілочок прихожани несуть до храму, вся підлога встелена свіжоскошеною травою. Вологий та розмаїтий запах червня, нагрітий промінням сонця, змішується з тонкими нотками ладану. Завжди рівно через 50 днів після Воскресіння Господнього християни святкують Святу Трійцю або П’ятидесятницю.

Після Воскресіння Господнього, Його учні невпинно жили відчуттям дива. Протягом сорока днів Він з’являвся їм. На очах учнів, Господь піднявся над землею, як би засвідчуючи їх, що в останній день світу Він прийде на землю так само, як відійшов до Бога-Отця. Прощаючись з ними, Він обіцяв послати їм Святого Духа. Учні не знали, що це означає, але вірили, що все буде по слову Господа.

Ніби вогонь у вогнищі, апостоли підтримували в своїх душах те благодатне відчуття, збираючись в будинку на Сіонській горів Єрусалимі. У світлиці вони довго молилися, читали Святе Письмо. Так збувалося одне з древніх пророцтв: «Від Сіону вийде закон і слово Господнє з Єрусалиму» (прор. Мх. Гл.4). Така історія виникнення першого християнського храму.

«Коли ж почався день П’ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі. І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила ввесь той дім, де сиділи вони. І з’явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів. Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав» (Дії 2:1-4).

Близько третьої години дня, раптово, з небес почувся неймовірний гуркіт, сильний вітер заповнив увесь будинок, в якому знаходилися учні Христові і Діва Марія. Всі почали молитися. Язики вогню заграли між людьми, миттєво зупиняючись на кожному з тих, хто молиться. Так апостоли сповнилися Духу Святого, отримавши дивовижну здатність говорити і проповідувати на багатьох мовах, перш їм невідомих.

Апостоли отримали особливу благодать та дар, силу і здатність нести вчення Ісуса Христа. Вважається, що Дух Святий зійшов у вигляді вогню в знак того, що Він має силу обпалювати і очищати гріхи, освячувати та зігрівати душі.

Трійця символізує прихід літа. Всі подвір’я, оселі та храми оповиті розмаїттям зелених відтінків та ароматами свіжої трави і ладану. Священники вдягнені в зелені облачення, врочисто звучить хор.
Святий Дух в житті і в душі кожної віруючої людини має особливу сутність. Після того, як Ісус був розп’ятий на хресті і своїми муками спокутував гріхи земних людей, віра в Святого Духа стала невблаганною і щирою.

 

Джерело:
До списку новин