загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Правила виходу на пенсію змінилися: що потрібно знати пенсіонерам

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсії в Україні тепер будуть призначати автоматично, на підставі даних з електронних трудових книжок. Тепер майбутнім пенсіонерам не потрібно буде самостійно нести пакет документів до Пенсійного фонду, адже всі дані будуть зберігатися в єдиному реєстрі соцстрахування. Однак, є один виняток. Якщо після досягнення пенсійного віку українець хоче продовжувати працювати і пізніше вийти на пенсію, йому потрібно заздалегідь попередити про це, інакше пенсію йому нарахують автоматично, як і всім іншим.

Правила виходу на пенсію змінилися: що потрібно знати пенсіонерам - today.ua
У ПФУ пояснили, що електронні трудові книжки, на які українці почали переходити вже з 10 червня, дадуть можливість при досягненні людиною пенсійного віку призначати їй пенсію автоматично, але за кожним залишається право вибору: вийти на пенсію в 60 років, або ще попрацювати далі. Адже якщо вийти на пенсію з більш пізнього віку, тоді розмір виплат буде вище.

Правила виходу на пенсію змінилися: що потрібно знати пенсіонерамЯкщо не внести зміни в реєстр, що людина не хоче поки виходити на пенсію, і продовжує працювати, то після досягнення необхідного страхового стажу, пенсія почне призначатися автоматично з наступного дня за днем ​​досягнення пенсійного віку.

Згідно з новим законом, протягом п'яти років ПФУ повинен буде включити до реєстру застрахованих осіб відсутні дані про трудову діяльність всіх українців, і паперові електронні книжки залишаться в минулому. При цьому, ніхто не забороняє роботодавцю, на прохання співробітника, продовжувати дублювати записи з уже електронної трудової в паперову.

 

Джерело:
До списку новин