Замість безплатного проїзду – гроші. Монетизувати пільги на проїзд у громадському транспорті пропонує Мінсоцполітики. Законопроєкт уряд уже схвалив і передав на розгляд до профільного парламентського комітету. Якщо документ таки ухвалять, місцева влада самостійно вирішуватиме, кому і яку суму нараховувати. Проте точних цифр наразі не називають. Чого ж слід очікувати транспортникам та пільговим пасажирам? Думки з цього приводу збирала журналістка "5 каналу".

Киянин Ігор Базилишин завжди у сумці має посвідчення учасника бойових дій. Адже щодня на роботу дістається кількома видами транспорту. Якби не пільговий проїзд, на дорогу витрачав би до півсотні гривень на день.

"Трамвай, тролейбус, метро. В день 5-6 поїздок", – каже чоловік.

Замінити безплатний проїзд на грошову компенсацію запропонували у Мінсоцполітики. Відповідний законопроєкт схвалив уряд. Хоча документ лише перебуває на розгляді профільного парламентського комітету, киянин Олександр Дорохін уже хвилюється. Адже не впевнений, що монетизація покриє його витрати на транспорт.

"У мене друга група інвалідності, але я працюю. Тому мені кожен день доводиться їхати на роботу, з роботи. Причому, не одним видом транспорту. Та ситуація, яка є зараз, мене цілком влаштовує", – зазначає пасажир Олександр Дорохін.

У "Київпастрансі" підрахували: торік пільгами на проїзд скористалися 65% пасижирів. Це пенсіонери, військовослужбовці, багатодітні сім'ї та інші категорії.

"Можливо, це навіть було б і легше, якби пільговикам видавали би кошти. Чому поясню: інколи буває, що власники карток передають свої картки іншим пасажирам", – розповідає кондукторка Лариса Євдокимова.

Перевізникам вигідно, щоби пільговики розраховувалися готівкою, кажуть у "Київпастрансі". Адже за безплатне перевезення пасажирів з інших міст столиця нічого не отримує.

"Якщо людина, наприклад, зареєстрована і постійно проживає у Білій Церкві і має право на пільговий проїзд, а користується транспортом тут. Гроші за нею не йдуть вони залишаються там", – наголошує речник КП "Київпастранс" Олег Грищак.

Якщо законопроєкт стане законом, скасують штрафи за невмотивовану відмову від перевезення пільговиків. Чи монетизувати пільги на проїзд, чи залишити все як є, вирішуватиме місцева влада. Саме від органів місцевого самоврядування і залежатиме, якою буде сума грошової компенсації. Утім наразі жодних цифр не називають.

"Ці поїздки, вони покладаються на місцеві бюджети. А саме, в умовах спроможності місцевого бюджету. Саме це формулювання є дуже ризикованим", – зауважує голова ГО "Інститут політичних та соціально-економічних досліджень" Ольга Зюзіна.

У Мінсоцполітики запевняють: ризиків немає. Законопроєкт урівняє всіх пільгових пасажирів. Адже хтось безплатно їздить щодня, а дехто місяцями не виходить з дому.

"Принцип запровадження монетизації покликаний урівняти в правах громадян, дати їм зручний інструмент. І органам місцевого самоврядування дати можливість управляти цим процесом", – пояснив заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

Голова комітету соціальної політики громадської ради при КМДА Володимир Петровський каже: "Яку суму будуть компенсувати? 30 поїздок, або компенсація за 30 поїздок? На що це вистачить? На пляшку горілки? Так більшість так і буде на це витрачати".

Дискусія між владою та громадськістю розпочалася. Чи дійдуть до спільного знаменника, покаже остаточний текст законопроєкту, який винесуть на голосування.

Людмила Павленко, Олексій Іванченков, Євген Сакун, та Іван Лємєхов "5 канал"