загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому краще розраховуватися готівкою, а не карткою - 3 причини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Інколи банківські картки невиправдано небезпечні

Протягом останнього часу люди почали все частіше використовувати банківські картки, які поступово замінюють готівкові гроші. Однак, є причини, через які відмовлятися від готівки не варто. Про це повідомляє "Дивогляд".

ДОСТУПНІСТЬ ГОТІВКОВОГО РОЗРАХУНКУ

Наприклад, в Україні досі є багато місць, де не приймають для розрахунку банківську картку. Аналогічного не можна сказати про готівку, а тому останню краще мати при собі.

ПСИХОЛОГІЯ

Ми не можемо однозначно стверджувати, що психологічні аспекти актуальні для кожного, але все ж таки на перевагу готівки вказують те, що коли ви розраховуєтеся електронно, то не можете відчути в руках, наприклад, 10 тис гривень. Внаслідок цього віддавати таку суму значно простіше, на відміну від матеріальних готівкових грошей аналогічного номіналу.

БЕЗПЕКА

З одного боку, якщо у людини вкрали гаманець з карткою і готівковими грішми, то злодію буде простіше витратити останні, бо:

  • картку можна заблокувати
  • банк може вимагати проходження додаткової перевірки

Тим не менш, якщо крадій все ж таки отримає доступ до вашої картки та ви будете зберігати на останній все свої накопичення – він зможе все забрати. З готівкою все інакше, бо люди нечасто носять з собою усі свої гроші.

 

Джерело:
До списку новин