загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці отримуватимуть дві пенсії - виплати можуть перевищити 7000 гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні з 2023 року повноцінно запрацює накопичувальна пенсійна система. Відрахування в накопичувальні пенсійні фонди будуть обов'язковими для всіх працівників, і в результаті з'явиться можливість отримувати виплати і з діючої солідарної системи, і з накопичувальної.

За оцінками Мінсоцполітики, якщо вдасться впровадити накопичувальну систему - можна збільшити середню пенсію від 3,7 до 7 тис. грн. Навіть в умовах невеликих внесків 4% від заробітної плати.

Пенсія може скласти 7 тис і більше при виконанні працівником умов:
- отримує заробітну плату 15 000 гривень на місяць;
- працює і накопичує від 25 до 60 років (має 35 років стажу);
- на власний пенсійний накопичувальний рахунок щомісяця отримує 2% від зарплати і додатково 2% від зарплати, які за неї заплатив роботодавець (разом 4% - 600 гривень);
- після завершення періоду роботи отримує накопичувальну пенсію 15 років;
- отримує солідарну (звичну нам) пенсію на рівні середньої сьогодні - 3778 грн (за станом на 1 липня 2021 року).
У цьому прикладі середня пенсія з накопичувальної системи за 15 років у людини складе 3117 гривень. Разом з солідарної пенсією людина буде отримувати 6895 грн, що становить 45% від зарплати.

З 1 жовтня пенсіонери віком 75-80 років отримуватимуть адресні доплати до пенсії у розмір 400 грн щомісяця.

Наступна індексація запланована на зиму, з 1 грудня очікується підвищення мінімальної пенсії і доплати за понаднормовий стаж. Мінімальна пенсія для 65-річних за наявності у них страхового стажу 30/35 років збільшиться з 2 400 до 2 600 грн, мінімальна зарплата збільшиться до 6,5 тисячі грн.

Джерело фото: © Ощадбанк/facebook

Джерело:
До списку новин