загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як жили на Поліссі в 1960-х роках: ретро фото

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Раритетні фото 1960-х років із поліської експедиції Чорно-білі фото із етнографічних експедицій Волині та Полісся є справжньою рідкістю. Вони є неоціненним джерелом до вивчення історії нашого краю.

Відомо, що територія Волинської області включає Волинь та Полісся, тому світлини з цих регіонів навіть інших областей можуть розповісти багато про традиції та заняття людей, які колись тут проживали.

Сьогодні презентуємо, раніше невідомі фото із експедиції Рівненським Поліссям. Цікаву колекцію відшукала відома дослідниця із Рівного – Алла Українець. В коментарі до фото вона розповіла такі деталі: «Не знаю, коли саме відбулася ця етнографічна експедиція, і хто конкретно був її учасником.

Жодних документів, окрім фотознімків, про неї не збереглося. Думаю, що вона проводилася в кінці 60-х років ХХ ст. Для мене незаперечним є той факт, що це була експедиція на Рівненське Полісся, і у ній брали участь співробітники не тільки Рівненського краєзнавчого музею (скорочено РОКМ), а й Дубенського.

Принаймні, на одному фото ми бачимо його наукового працівника - П. Селедця». В підписах до фото можна побачити такі населені пункти Сарненського та Володимирецького районів. Досить цікавими є зображення в традиційному одязі не лише дорослих, а й дітей. Напевно цьому одягу в 1960-ті роки було не один десяток років. Також, читачів однозначно здивує вигляд великої ступи, про яку мешканці міст могли чути хіба в казках. Але так ступи можна побачити на фото з Полісся на території Рівненської та Волинської області.

На одному із фото в інтер’єрі хати ікони, меблі, і уявити, як в таких хатах, колись жили поліські сім’ї. Не було там ні техніки, ні Інтернету. Завдяки таким світлинам можна краще зрозуміти, як колись жили наші предки, як виглядав їх день, чим вони займались. В наступних публікаціях будемо продовжувати знайомити із цікавими знахідками, які стосуються історії та традицій Волині та Полісся.

До списку новин