загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Науковці назвали овоч довголіття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Результати дослідження показують, що покращити стан здоров’я та зміцнити імунітет допоможе відомий овоч, який є у кожному домі.

Фіолетова капуста, яку ще називають червонокачанною. Науковці наводять дані, що у даному овочі міститься багато корисних речовин. Фіолетова капуста багата на вітаміни С, А, К, В6.

Вона містить у собі калій, кальцій, залізо, магній, цинк, фосфор та інші мікроелементи. Червонокачанна капуста має велику кількість рослинних сполук, таких як каротиноїди і флавоноїди. Вони захищають клітини від пошкоджень, викликаних окислювальним стресом.

Натомість антоціани – пігменти, які надають фіолетовій капусті її яскравий колір, зміцнюють імунітет. Також дослідження показують, що рівень антиоксидантів у фіолетовій капусті у 4,5 рази вищий, ніж в зелених видах, що допомагає уповільнити старіння на клітинному рівні. У фіолетовій капусті міститься сульфорафан, який позитивно впливає на роботу серця.

Вчені стверджують, що червонокачанна капуста допомагає у боротьбі із запаленням, яке вважають причиною багатьох хвороб. А ще вона сприяє роботі кишківника. Часто задають питання, яка капуста корисніша: білокачанна чи фіолетова? Достеменно відомо, що червонокачанна містить більше вітаміну С за свою родичку. Також у ній більше у 5 разів каротину і у рази більше калію.

Джерело:
До списку новин