загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Благодійний фонд ГК ЛІГА запускає Університет третього віку Протон

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 1 жовтня розпочинається навчальний рік для пенсіонерів в Університеті третього віку Протон, ініціатором якого виступив Благодійний фонд Let's help* (входить до Групи Компаній "ЛІГА") з метою покращення якості та тривалості активного життя людей літнього віку та надання їм безбар’єрного доступу до освіти.

Навчатись в Університеті безкоштовно зможуть пенсіонери з п’яти міст України: Києва, Одеси, Харкова, Львова та Дніпра. Викладатимуть в Університеті професійні педагоги-волонтери. "Після проведення Українського пенсійного форуму, де ми говорили про те, як хочемо проводити своє життя на пенсії в Україні, ми поставили собі за ціль зробити сучасний, якісний університет третього віку для літніх людей.

Університет третього віку Протон - це благодійний проект, який буде мати дуже великий вплив на наше суспільство, на його розвиток та на якість життя людей літнього віку в нашій країні", – каже директор Благодійного Фонду Let’s help Ольга Бондаренко.

В Університеті третього віку Протон діятимуть дві навчальні програми: Перша – програма "Бізнес та підприємництво" для активних літніх людей, які бачать в собі потенціал займатись своєю справою, мікробізнесом та заробляти собі на життя.

Обов’язковими навчальними предметами на програмі є мікропідприємництво, маркетинг та іноземна мова на вибір. Студенти навчатимуться у групах до 30 осіб, матимуть 5 занять на тиждень тривалістю 90 хвилин кожне. Зі студентами укладається договір, а по завершенню програми видається Сертифікат.

Друга – програма "Індивідуальна", яка дає можливість сформувати персональний план навчання. Студенти зможуть обрати з понад 20-ти напрямків три предмети у формі лекцій, одне практичне заняття та одне спортивне або творче заняття.

На цій програмі студенти зможуть вивчати фінансову грамотність, психологію, економіку, українську культуру, літературу, інформаційні технології, іноземні мови, відвідувати танці, йогу займатись творчістю та багато іншого.

Детальніше про Університет, програми та умови вступу на сайті: https://www.u3a.com.ua/

Джерело:
До списку новин