загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Не скаржтеся на життя, або як старіти повільніше?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

І головне: якщо людина позбавлена почуття гумору – значить, було за що. Хочете дізнатися, як старіти повільніше? Прочитайте, посміхніться і зробіть висновки …

Купіть велосипед. Закохайтесь. Ніщо так не дисциплінує тіло, як бажання подобатися … Худніть. З віком перед людиною стоїть неминучий вибір – обличчя або тіло. Тримати тіло в формі можливо, обличчя – ні, принаймні без пластичної хірургії або косметології. Не їжте після семи. Не заздріть. Спіть не менше восьми годин (за винятком випадків, зазначених у пункті 13). Витрачайте гроші легко і весело. Робити накопичення – така сама ознака старості, як волосся у вухах … Відпочивайте. Мінімум два рази в рік. Будьте допитливі.

Людина, яку цікавить тільки вона сама, скоро зможе захоплено розповідати тільки про свої хвороби. Навчіться радіти дрібницям, хоча б гарній погоді, або нічному солов’ю. Не плутайте розкіш і комфорт зі щастям.

Ніколи не кажіть: «Я боюся». Якщо з’явилася можливість поїхати в ніч, їдьте. Краще проспати роботу, ніж життя. Будьте щедрими. Не вірте в теорії змови. Вони помилкові. Будьте легкі на підйом. Не треба зважувати, обмірковувати і рефлексувати. Дійте. «Головне вплутатися в бій, а там подивимося», – стверджував Наполеон. Так, він погано кінчив – ніхто не сперечається … Зате як яскраво жив!

Будьте, як птиці, або живіть сьогоднішнім днем ​​- не вчорашнім і не завтрашнім. Не сутультесь. Не намагайтеся виглядати молодше – будете виглядати смішно.

Треба мати гарний вигляд, але на свій вік. Не скаржтеся на життя. Взагалі не скаржтеся.

До списку новин