загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лист до самої себе в старість

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Лист до самої себе в старість. Отже, дорога моя, коли ти станеш старою ... Ніколи нікого не повчай. Навіть якщо точно знаєш, що права. Згадай, як це дратувало тебе свого часу. І чи слідувала ти сама порадам старших ...

Не старайся допомогти, якщо тебе про це не просять.

Нікому не нав'язуйся. Не намагайся захистити близьких від усіх напастей світу. Просто люби їх. Не скаржся! На здоров'я, на сусідів, на уряд, на пенсійний фонд! Не перетворюйся в склочну стару на лавочці біля під'їзду. Не чекай подяки від дітей.

Пам'ятай: немає невдячних дітей - є дурні батьки, які чекають від дітей подяки. Не тверди фраз типу: «Я в твоєму віці ...», «Я віддала тобі кращі роки ...», «Я старше, тому я краще знаю ...» Це нестерпно!

Якщо у тебе будуть онуки, не наполягай, щоб вони називали тебе по імені, а не бабусею. Це нерозумно. Не витрачай останні гроші на омолоджуючі процедури. Це безглуздо. Краще витрать їх на подорож. Не дивися на себе в дзеркало і не роби макіяж в затемненому приміщенні.

НЕ льсти собі. І старайся якомога виглядати елегантно. Саме елегантно, а не моложаво. Повір мені - так буде краще.

Бережи свого чоловіка, навіть якщо він став зморшкуватим, безпорадним, незадоволеним дідуганом. Не забувай, що колись він був молодим, сильним і веселим.

І напевно він один з небагатьох, хто пам'ятає тебе юною, тонкою, красивою. І можливо, він єдиний, кому ти зараз по-справжньому потрібна ...

Не старайся за всяку ціну наздогнати час: розбиратися в нових технологіях, стежити за новинами, постійно вивчати щось нове, щоб не «відстати від життя». Це смішно.

Роби те, що тобі подобається. Скільки можна?! Ні в чому себе не вини. 

В БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ зберігати гідність! До самого кінця! Постарайся, моя люба, це дуже важливо. І пам'ятай, якщо ти досі жива, значить це комусь потрібно.

Джерело:
До списку новин